AHLI LEMBAGA

  PENGERUSI LEMBAGA TADBIR 1986-2016          
1 Tuan Haji Ramli Bin Napiah 1986 hingga 24 Ogos 1988
2 Dr.Zulkifli Bin Ahmad 24 Ogos 1988 hingga 4 Januari 1989
3 En. Ahmad Bin Abdullah 4 Januari 1989 hingga 21 April 1989
4 En. Nordin Bin Shafie 21 April 1989 hingga 8 Januari 1991
5 Tuan Haji Abdul Rashid Bin Ibrahim 8 Januari 1991 hingga 30 Jun 1998
6 Tuan Haji Ariffin Bin Saidin 30 Jun 1998 hingga 16 November 2000
7 En. Izer bin Ismail 16 November 2000 hingga 18 Oktober 2008
8 Tuan Haji Rosli Bin Haji Yusof 19 Oktober 2008 hingga 30 November 2012
9 Dr. Abdul Garni B Said 1 Disember 2012 hingga 30 November 2013
10 Tuan Haji Rosli Bin Haji Yusof 1 Disember 2013 hingga 30 April 2014
11 Tuan Haji Amir Nur Rashid Bin Wagiman 1 Mei 2014 hingga 30 April 2016
12 Dr. Abdul Garni B Said 1 Mei 2016 hingga Kini

 

 

 

  Senarai Ahli Lembaga Tadbir PPAI 2016-2018
1 Dr Ahmad Abdul Garni b Said (Pengerusi)
2 Yazi b Yusof (Timb Pengerusi)
3 Izer b Ismail (Bendahari)
4 Shahrinizam b Mohd Amin (Setiausaha)
5 Tuan Haji Amir Nur Rashid b Wagiman (Ketua Pegawai Eksekutif Pusat Pendidikan Al-Islah)
6 Ustaz Haji Rosli b Haji Yusof (Pengarah Urusan Puncak Ikhtiar Sdn Bhd)
7 Azhar b Abu Bakar
8 Norazah bt Abd Aziz
9 Hadijah bt Abdullah
10 Azdiah bt Ali

 

 

 

TOP